Whirlpool AKR 750 G SD цена
Whirlpool AKR 750 G SD цена
Gartraukis Whirlpool AKR 750 G SDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.0 € |
|
131.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas garų rinktuvas - AKR 750 G SDLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
146.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 750 G SD, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
146.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Whirlpool AKR 750 G SD montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.86 eur/mėn |
|
131.16 €
|
B магазин rde.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Whirlpool AKR 750 G SDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
131.16 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
131.16 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 750 G SDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.0 € |
|
131.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Whirlpool AKR 750 G SD |
|
133.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
133.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 750 G SDYra sandėlyje. |
|
134.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
134.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 750 G SD |
|
136.63 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
136.63 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
WHIRLPOOL Hood AKR 750 G SD, Built under, Telescopic, Grey 60cm 304 m3/h |
|
142.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
142.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Gartraukis Whirlpool AKR 750 G SD | WH1074больше |
|
143.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
143.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojamas garų rinktuvas - AKR 750 G SDLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
146.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas ištraukiamas gartraukis Whirlpool AKR 750 G SDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
146.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
146.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 750 G SD, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
146.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Whirlpool AKR 750 G SD, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179.9 € |
|
146.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
WHIRLPOOL Hood AKR 750 G SD, Built under, Telescopic, Grey 60cm 304 m3/h |
|
159.99 €
|
B магазин skytech.lt |
WHIRLPOOL Hood AKR 750 G SD, Built under, Telescopic, Grey 60cm 304 m3/h |
|
163.80 €
|
B магазин vieni.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 10:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Whirlpool |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8003437621116 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Energijos sunaudojimas per metus | 61.6kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 62db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 62db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 125m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | plaunamas |
| Apšvietimas | + |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 59.8cm |
| Gylis | 30cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | teleskopiniai bėgeliai; mygtukinis valdymas; oro sklendė su atbuliniu vožtuvu |
| Laido ilgis | 1.5m |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |


































