Kaitlentė Whirlpool AKT 8190 цена
Kaitlentė Whirlpool AKT 8190 цена
Whirlpool AKT8190BAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.0 € |
|
187.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
187.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kaitlentė WHIRLPOOL AKT 8190/BALizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
188.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
187.99 €*
|
B магазин 1a.lt |
Whirlpool AKT8190BAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 198.0 € |
|
187.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 248.9 € |
|
187.99 €*
|
B магазин senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
188.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
188.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Elektrinė kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
188.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
188.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Kaitlentė WHIRLPOOL AKT 8190/BALizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
188.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Kaitlentė WHIRLPOOL Electric Hob AKT 8190/BA 60 cm Ceramic |
|
188.20 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
188.20 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojama kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAYra sandėlyje. |
|
189.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
189.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojama kaitlentė Whirlpool AKT 8190/BAбольше |
|
190.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
190.55 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Whirlpool AKT 8190/ BA kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.06 eur/mėn |
|
190.58 €
|
B магазин rde.lt |
WHIRLPOOL Electric Hob AKT 8190/BA 60 cm Ceramic |
|
204.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
204.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-23 07:16
! Сообщить об ошибке| Марка | WHIRLPOOL |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8003437830204 |
| Gamintojo kodas | akt 8190/ba |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6300w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 46cm |
| Plotis | 58cm |
| Gylis | 51cm |
| Svoris | 15kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | + |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | stiklo keramikos paviršius; pridedamas maitinimo laidas; 4 spinduliavimo gaminimo zonos; 1 ovali sujungta zona (750/2100 w) |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |



























