Kaitlentė Candy CH64C kaina
Kaitlentė Candy CH64C kaina
Candy CH64CCB/4U2Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
138.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Kaitlentė CANDY CH64CCB/4U2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
161.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € Daugiau |
|
161.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
161.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Candy CH64CCB/ 4U2 kaitlentė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.83 eur/mėn Daugiau |
|
138.32 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Candy CH64CCB/4U2Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
138.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Ceramic glass | Number of burners/cooking zones: 4 |..Daugiau |
|
141.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T..Daugiau |
|
142.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T..Daugiau |
|
146.41 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T..Daugiau |
|
149.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
149.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy | Hob | CH64CCB/4U2 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | T..Daugiau |
|
149.92 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Kaitlentė CANDY CH64CCB/4U2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
161.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € Daugiau |
|
161.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
161.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCB/4U2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 193.9 € Daugiau |
|
161.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
161.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
CANDY CH64CCB Keraminė kaitlentė Candy CH64CCB 60cmDaugiau |
|
199.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
199.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
245.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
245.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Candy | Hob | CH64CCW | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
256.71 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy | Hob | CH64CCW | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
260.92 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Candy | Hob | CH64CCW | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
262.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
262.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy Hob CH64CCW Vitroceramic Number of burners/cooking zones 4 Touch White |
|
267.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
267.71 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Hob | CH64CCW | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 4 | Touch.. |
|
271.52 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CH64CCWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
279.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
279.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 08:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8016361954885 |
| Gamintojo kodas | ch64ccb |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | nėravnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 6500w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5.2cm |
| Plotis | 59cm |
| Gylis | 52cm |
| Svoris | 7.4kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Rodyti daugiau | |

























































