Indaplovė Candy CDPH 2L949W kaina
Indaplovė Candy CDPH 2L949W kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (33)
Candy Dishwasher CDPH 2L949W Free standing, Width 44.8 cm, Number of place setti.. |
|
255.27 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Candy Dishwasher CDPH 2L949W Free standing, Width 44.8 cm, Number of place setti.. |
|
260.23 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Candy Dishwasher CDPH 2L949W Free standing, Width 44.8 cm, Number of place setti.. |
|
263.90 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Indų plovimo mašina Candy CDPH 2L949W Laisvai stovintis, plotis 44,8 cm, rinkini.. |
|
268.33 €
|
Išparduotaintop.lt |
Candy Dishwasher CDPH 2L949W Free standing, Width 44.8 cm, Number of place setti.. |
|
311.89 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Candy Dishwasher CDPH 2L949W Free standing, Width 44.8 cm, Number of place setti.. |
|
317.52 €
|
Išparduotabigbox.lt |
Kainų kitimo istorija - Indaplovė Candy CDPH 2L949W

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Indaplovė Candy CDPH 2L949W
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 6925777854066 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | cdph 2l949w |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.75kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 900l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 180min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 36kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | - |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo perkaitimo | + |
| Durelių fasadas | - |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |


































