Indaplovė Candy CDP 2L949X kaina
Indaplovė Candy CDP 2L949X kaina
Indaplovė Candy CDPH 2L949XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
348.42 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
348.42 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Indaplovė saldainiai CDPH 2L949XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
358.87 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
358.87 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 6925777854127 |
| Gamintojo kodas | cdph 2l949x |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 197kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.69kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 2520l |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 49db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 61.7cm |
| Svoris | 36kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | - |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |



































