Indaplovė Bosch SPS4HMW49E kaina
Indaplovė Bosch SPS4HMW49E kaina
Indaplovė Bosch SPS4HMW49EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
458.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
458.90 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch SPS4HMW49E Serija 4, Laisvai statoma indaplovė, 45 cm, Balta |
|
458.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
458.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
BOSCH SPS4HMW49E Indaplovė + DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPS4HMW49E |
|
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
459.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Balta stacionari indaplovė Bosch SPS4HMW49EYra sandėlyje. |
|
459.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
459.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indaplovė Bosch SPS4HMW49EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
472.67 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
472.67 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch SPS4HMW49E indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.41 eur/mėn |
|
476.44 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
476.44 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005431465 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | sps4hmw49e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.755kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 222min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 40.7kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | auto 45-65°c, greita programa, eco, itin tylus, intensyvi |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Trečias stalčius | + |
| Palaikomos technologijos | aqua stop |
| Rodyti daugiau | |




































