Indaplovė Candy CDI 2T1047 kaina
Indaplovė Candy CDI 2T1047 kaina
Candy Indaplovė saldainiai CDIH 2T1047 |
|
310.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
310.75 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Įmontuojama indaplovė CANDY CDIH 2T1047Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 8016361925311 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | cdi 2t1047 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.74kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2520l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 36kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Durelių fasadas | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
































