Indaplovė Candy CDIH 2D949 kaina
Indaplovė Candy CDIH 2D949 kaina
Įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2D949, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
256.71 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Candy CDIH 2D949Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.0 € |
|
256.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2D949, 45cm plotisYra sandėlyje. |
|
256.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
256.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indaplovė Candy CDIH 2D949Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
256.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
256.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2D949, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
256.71 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2D949, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
256.71 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indaplovė Candy CDIH 2D949Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
256.71 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy CDIH 2D949Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 383.0 € |
|
256.71 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy Saldainiai Indaplovė | CDIH 2D949 | Įmontuotas | Plotis 44,8 cm | Patalpų .. |
|
256.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
256.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy CDIH 2D949 įmontuojama indaplovė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 44.04 eur/mėn |
|
264.26 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
264.26 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 6925777863495 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | 32901460 |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 197kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.7kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.5w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2520l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 298min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 36kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 7vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | eco 50°c, intensive 70°c, universali, stiklas 45°c |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | kondensacinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| Kita informacija | akustinis signalas programos pabaigoje, plovimo eigos identifikacija |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | aqua stop |
| Durelių fasadas | + |
| Rodyti daugiau | |










































