Indaplovė Candy CDIH 2T1145 kaina
Indaplovė Candy CDIH 2T1145 kaina
Įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2T1145Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
319.89 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
319.89 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
45cm.pločio įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2T1145 |
|
319.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
319.89 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
45cm.pločio įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2T1145Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
320.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Įmontuojama indaplovė Candy CDIH 2T1145Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
329.49 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
329.49 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Candy CDIH 2T1145Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 417.0 € |
|
332.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy Brava CDIH 2T1145 integruojama indaplovė, 45 cm, 11 indų komplektų, 45 dB,.. |
|
399.99 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 13:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 6925777871360 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | cdih 2t1145 |
| Indų komplektų skaičius | 11 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 80kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 298min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 45db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 8vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Rodyti daugiau | |



















