Kaitlentė Candy CDH 30 kaina
Kaitlentė Candy CDH 30 kaina
Candy CDH 30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 151.0 € |
|
100.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH 30Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.9 € |
|
103.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH 30Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
105.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Candy CDH 30 kaitlentė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.83 eur/mėn |
|
100.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
100.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH30Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
100.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
100.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy CDH 30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 151.0 € |
|
100.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vitrokeraminė kaitlentė Candy CDH 30, lietimui jautri, 2 degikliai, juoda |
|
100.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
100.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH 30Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.9 € |
|
103.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH 30Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 133.9 € |
|
103.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH 30Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
105.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė kaitlentė Candy CDH30Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
105.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
105.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones: 2 | To..Daugiau |
|
106.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CANDY CDH 30 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
109.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
109.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Candy Domino CDH 30 Vitroceramic, Number of burners/cooking zones 2, Touch, Time.. |
|
109.14 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Virtuvinė kaitlentė CANDY Domino CDH 30, 2 degikliai, jutiklinis valdymas, juodaNemokamas pristatymas |
|
109.64 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
CDH 30 Ceramic hob 30 cmDaugiau |
|
110.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
110.01 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
111.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
111.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
113.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
113.21 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
113.93 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
113.93 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
117.13 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Candy | Domino | CDH 30 | Vitroceramic | Number of burners/cooking zones 2 | Tou.. |
|
117.85 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
117.85 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy CDH30 Black Sisseehitatud 28,8 cm keraamiline 2 tsooni |
|
128.46 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
128.46 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
CANDY Ceramic Domino Hob CDH30, 2 cooking zones, Width 28.8 cm, Black colorDaugiau |
|
144.90 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Candy Cdh30 Keraminė įmontuojama Kaitlentė |
|
155.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
155.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Domino stiklokeraminė kaitlentė elektrinė Candy CDH 30Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
189.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
189.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 17:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8059019030654 |
| Gamintojo kodas | candy |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | keraminė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 2900w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 5.1cm |
| Svoris | 5kg |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 9 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Kita informacija | hi-light kaitvietės; 1 kaitvietė: 180/120 mm – 1,7/0,7 kw (dviguba zona); 2 kaitvietė: 140 mm – 1,2 kw; bendra galia 2,9 kw; vaikų saugos užraktas; 9 galingumo lygiai; Įmontavimo angos matmenys: 268 x 500 mm |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Purkštukai suskystintoms dujoms | - |
| Rodyti daugiau | |



































































