Dujinė Kaitlentė Candy CDG32/1SPXNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
129.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
129.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (44)
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, |
|
93.52 €
|
Išparduotaomgema.lt |
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, |
|
96.55 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, |
|
98.29 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
|
Technoaura.lt
|
Kaitlentė Candy CDG 32SPX |
|
107.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, |
|
107.49 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, |
|
108.51 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, |
|
119.43 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
|
Technoringas.lt
|
Kaitlentė Candy CDG32/1SPX |
|
122.57 €
|
Išparduotatechnoringas.lt |
Candy CDG32/1SPX Gas, Number of burners/cooking zones 2, Stainless steel, CDG32/.. |
|
125.11 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
CANDY Gas Domino Hob CDG32/1SPX, 2 cooking zones, Width 29 cm, Inox color|CDG32/.. |
|
127.12 €
|
Išparduotacomplius.lt |
CANDY Gas Domino Hob CDG32/1SPX, 2 cooking zones, Width 29 cm, Inox color |
|
139.40 €
|
Išparduotasmartech.ee |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-11 00:45
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Kaitlentė Candy CDG32/1SPX

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Kaitlentė Candy CDG32/1SPX
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Kaitlentės |
| Prekės kodas | 8016361856837 |
| Gamintojo kodas | candy |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | dujinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | nerūdijantis plienas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 600w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis |
| Aukštis | 4cm |
| Plotis | 29cm |
| Gylis | 51cm |
| Matmenys | 29 x 51 x 4cm |
| Svoris | 6kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | emaliuoti |
| Rėmelis | + |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |








































