Brother MFC-L3760CDW kaina
Brother MFC-L3760CDW kaina
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother MFC-L3760CDW, lazerinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Brother MFC-L3760CDWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 430.09 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Spausdintuvas Brother Multifunction Printer MFC-L3760CDW Laser Colour All-in..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
414.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother MFC-L3760CDW, WiFi, LAN, USB, duplex, pilkas - Daugiafunkcinis spausdint.. |
|
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lazerinis dugiafunkcis spalvotas spausdintuvas Brother MFC-L3760CDWPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
379.40 €
|
Į parduotuvę printplius.lt |
Brother MFC-L3760CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 26 ppm USB Ethernet LAN .. |
|
380.00 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
Multifunction Printer Brother MFCL3760CDWRE1 | MFCL3760CDWRE1 | 4977766824088 |
|
380.60 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
386.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
BROTHER MFC-L3760CDW SPALVOTAS LED daugiafunkcis spausdintuvas, ADF, DVIDEŠPUSIS.. |
|
387.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
387.25 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Brother MFC-L3760CDW (Spalvotas, Daugiafunkcinis su wi-fi) |
|
387.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
387.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother MFC-L3760CDW, lazerinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother MFC-L3760CDW, lazerinis, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother MFC-L3760CDWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 430.09 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Brother | Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
389.51 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
389.51 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Brother | Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
390.94 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
391.05 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Brother | Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
391.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
391.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother MFC-L3760CDW multifunction printer LED A4 600 x 2400 DPI 26 ppm Wi-Fi |
|
393.01 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
394.82 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
394.83 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Brother MFC-L3760CDW MFCL3760CDWRE1 |
|
396.05 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
396.05 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
397.91 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Brother MFC-L3760CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 26 ppm USB Ethernet LAN ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
398.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
398.56 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
398.62 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Brother | Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
398.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
402.25 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
402.25 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother Multifunction Printer MFC-L3760CDW Colour, Laser, All-in-one, A4, Wi-Fi |
|
409.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
409.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Brother | Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
409.91 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Lazerinis daugiafunkcinis spausdintuvas Brother Brother MFC-L3760CDW Fax / copie.. |
|
411.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 .. |
|
413.67 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
413.67 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Spausdintuvas Brother Multifunction Printer MFC-L3760CDW Laser Colour All-in..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
414.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
BROTHER MFC-L3760CDW COLOUR LED AIO, ADF, DUPLEX, LAN-1GBE, WIFI, 26PPMDaugiau |
|
414.95 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Brother | Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
417.60 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Brother MFC-L3760CDW Daugiafunkcis spausdintuvas LED A4 600 x 2400 DPI 26 ppm „W.. |
|
420.27 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Brother MFC-L3760CDW, WiFi, LAN, USB, duplex, pilkas - Daugiafunkcinis spausdint.. |
|
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother MFC-L3760CDW multifunction printer LED A4 600 x 2400 DPI 26 ppm Wi-Fi |
|
434.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
434.61 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L3760CDW (MFCL3760CDWRE1) | MFCL3760CDWRE1.. |
|
448.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Brother Multifunction Printer | MFC-L3760CDW | Laser | Colour | All-in-one | A4 ..Daugiau |
|
466.06 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766824088 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 101.6 x 127 - 215 x 355 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 215 x 355 |
| Spausdinimo medžiagos | 60 - 163 g/m2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 26ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 26ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 13.7sek. |
| Spausdinimo raiška | 1200 x 2400dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Skenerio tipas | planšetinis cis spalvinis |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Kopijavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Faksas | + |
| Fakso atmintinė | 500psl. |
| Jungties tipas | wlan, wifi, basetx ethernet, hi-speed usb |
| Galia | 960w |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| Standartinė atmintis | 512mb |
| Operacinė sistema | windows, mac, chrome os |
| Matmenys | 41 x 41 x 48.3 cm |
| Svoris | 20.2kg |
| WiFi | + |
| Pridedama programinė įranga | tvarkyklės (windows/macos) |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Nuskaitymas į el. paštą | + |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Ekranas | + |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |

























































