Brother MFC-L8340CDW kaina
Brother MFC-L8340CDW kaina
Brother MFC-L8340CDWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
489.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LED spausdintuvas Brother MFC-L8340CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
490.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Spausdintuvas Brother MFC-L8340CDW Colour Laser Wi-FiNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
505.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother MFCL8340CDWRE1 Spalvota LED daugiafunkcinė spausdintuvė su Wi-FiDaugiau |
|
428.51 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFCPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
449.89 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
449.89 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BROTHER MFC-L8340CDW SPALVOTAS LED daugiafunkcis spausdintuvas, ADF, DVIPUSIS sp..Daugiau |
|
449.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
449.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW (Spalvotas, Daugiafunkcinis su wi-fi) |
|
449.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
449.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother All-in-one LED Printer with Wireless | MFC-L8340CDW | Laser | Colour | A.. |
|
457.80 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Brother MFC-L8340CDW | Colour | Laser | Wi-Fi | MFCL8340CDWRE1 | 4977766824194Daugiau |
|
465.35 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Brother MFC-L8340CDW | Colour | Laser | Wi-Fi | MFCL8340CDWRE1 | 4977766824194Daugiau |
|
466.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
472.38 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
472.38 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
BROTHER MFC-L8340CDW COLOUR LED AIO, ADF, DUPLEX, WIFI, NFC, 30PPMDaugiau |
|
486.21 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFC |
|
487.30 €
|
Į parduotuvę 4office.lt |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFC |
|
487.60 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
Brother MFC-L8340CDWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
489.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LED spausdintuvas Brother MFC-L8340CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
490.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
LED spausdintuvas Brother MFC-L8340CDW, spalvotasKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
490.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFC .. |
|
500.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
500.35 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Spausdintuvas Brother MFC-L8340CDW Colour Laser Wi-FiNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
505.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother MFC-L8340CDW | Colour | Laser | Wi-FiKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
506.23 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
506.23 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFCDaugiau |
|
514.59 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
514.59 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFCNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
515.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
515.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFC |
|
515.69 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFC |
|
520.42 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFC |
|
524.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
524.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW MFCL8340CDWRE1 |
|
526.32 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
526.32 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8340CDW (MFCL8340CDWRE1) | MFCL8340CDWRE1..Daugiau |
|
528.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Brother MFC-L8340CDW - multifunktionsp |
|
546.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
546.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 30 ppm, Wi-Fi, USB, NFCYra sandėlyje. |
|
547.40 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
547.40 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Brother MFC-L8340CDW spalvotas LED daugiafunkcis spausdintuvas su WLAN ir dvipus.. |
|
660.68 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766824194 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 101.6 x 127 - 215 x 355 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 215 x 355 |
| Spausdinimo medžiagos | 60 - 163 g/m2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 30ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 30ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 12.5sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Kopijavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Faksas | + |
| Fakso atmintinė | 500psl. |
| Jungties tipas | wlan, wifi, hi-speed usb |
| Galia | 960w |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100 mbps |
| Standartinė atmintis | 512mb |
| Operacinė sistema | windows, mac, chrome os |
| Matmenys | 41 x 41 x 48.3 cm |
| Svoris | 21.6kg |
| Kita informacija | valdymas per programėlę |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Triukšmo lygis | 48db |
| Ekranas | + |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |

























































