Brother DCP-L3560CDW kaina
Brother DCP-L3560CDW kaina
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother DCP-L3560CDW, lazerinis, spalvotas |
|
349.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
349.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Brother DCP-L3560CDWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 401.39 € |
|
360.86 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Spausdintuvas Brother Multifunction Printer DCP-L3560CDW Laser Colour All-in..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
411.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lazerinis dugiafunkcis spalvotas spausdintuvas Brother DCP-L3560CDWPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
335.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
335.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother DCP-L3560CDW Spausdintuvas LED spalvotas MFP A4 26 ppm, Wi-Fi, Ethernet .. |
|
340.00 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother DCP-L3560CDW, lazerinis, spalvotas |
|
349.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
349.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother DCP-L3560CDW, lazerinis, spalvotas |
|
349.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
349.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
BROTHER DCP-L3560CDW 3-IN-1 SPALVOTAS BELAIDIS LED SPAUSDINTUVAS SU DOKUMENTŲ DA..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
349.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
349.00 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Brother DCP-L3560CDW (Spalvotas, Daugiafunkcinis su wi-fi) |
|
349.70 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
349.70 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother DCP-L3560CDWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 401.39 € |
|
360.86 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
BROTHER DCP-L3560CDW spalvotas LED daugiafunkcis spausdintuvas, automatinis doku..Daugiau |
|
364.41 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
364.41 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BROTHER DCP-L3560CDW 3-IN-1 SPALVOTAS BELAIDIS LED SPAUSDINTUVAS SU DOKUMENTŲ DA..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
366.45 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
366.45 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Brother DCP-L3560CDW Daugiafunkcis spausdintuvas LED A4 600 x 2400 DPI 26 ppm „W..Daugiau |
|
367.77 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
BROTHER DCP-L3560CDW COLOUR LED AIO, ADF, DUPLEX, WIFI, 26PPM | DCPL3560CDWRE1 |
|
375.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
375.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother DCP-L3560CDW DCPL3560CDWRE1 |
|
376.18 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
376.18 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Brother DCP-L3560CDW Multifunctional Color LED Laser Printer with Wireless |
|
379.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
379.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Brother | Multifunction Printer | DCP-L3560CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
380.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
BROTHER DCP-L3560CDW COLOUR LED AIO, ADF, DUPLEX, WIFI, 26PPM |
|
383.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
383.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L3560CDW | BRT-DCPL3560CDW | 4977766824019 |
|
407.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Spausdintuvas Brother Multifunction Printer DCP-L3560CDW Laser Colour All-in..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
411.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-L3560CDW | DCPL3560CDWERE1 | 4977766824019Daugiau |
|
422.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Brother DCP-L3560CDW, LED, Colour printing, 600 x 2400 DPI, A4, Direct printing,..Daugiau |
|
428.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
428.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BROTHER DCP-L3560CDW COLOUR LED AIO, ADF, DUPLEX, WIFI, 26PPMDaugiau |
|
459.95 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Brother | Multifunction Printer | DCP-L3560CDW | Laser | Colour | All-in-one | A.. |
|
539.15 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766823951 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 101.6 x 127 - 215 x 355 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 355.6 |
| Spausdinimo medžiagos | 60 - 163 g/m2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 26ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 26ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 15.5sek. |
| Spausdinimo raiška | 2400 x 600dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 150lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Kopijavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Faksas | + |
| Jungties tipas | wlan, wifi, basetx ethernet, hi-speed usb |
| Galia | 950w |
| Standartinė atmintis | 512mb |
| Operacinė sistema | windows, mac, chrome os |
| Matmenys | 41 x 41 x 48.3 cm |
| Svoris | 20kg |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | - |
| Darbas tinkle | + |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |




























































