Brother MFC-L2860DW kaina
Brother MFC-L2860DW kaina
Brother MFC-L2860DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.79 € |
|
272.04 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother, lazerinisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.9 € |
|
272.05 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
272.05 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Spausdintuvas BrotherLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
290.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Blac.. |
|
260.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black.. |
|
264.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
BROTHER MFC-L2860DW MFCL2860DW Multifunction printer (MFCL2860DWRE1)Daugiau |
|
265.13 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Brother MFC-L2860DW (Daugiafunkcinis su wi-fi) |
|
265.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
265.90 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
266.39 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
266.39 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
267.97 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
269.44 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Brother MFC-L2860DW MFCL2860DWRE1Daugiau |
|
271.75 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
271.75 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
272.03 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Brother MFC-L2860DWKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.79 € |
|
272.04 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother, lazerinisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.9 € |
|
272.05 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
272.05 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Daugiafunkcis spausdintuvas Brother, lazerinisKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299.9 € |
|
272.05 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
272.05 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
272.05 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
272.05 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black.. |
|
272.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
272.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
272.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Lazerinis daugiafunkcis nespalvotas spausdintuvas Brother MFC-L2860DWPirkite BROTHER spausdintuvą - laimėkite PRIZUS. |
|
273.10 €
|
Į parduotuvę printplius.lt |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | BlackDaugiau |
|
275.66 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
275.66 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother MFC-L2860DWE EcoPro Ready All-in-One Mono Laser Printer |
|
275.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
275.78 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Drukarka laserowa Brother MFC-L2860DWE (MFCL2860DWERE1) | MFCL2860DWRE1 | 497776.. |
|
275.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E.. |
|
277.90 €
|
Į parduotuvę e-tonerta.lt |
Brother MFC-L2860DW Multifunction Laser Printer with Fax |
|
279.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
279.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
279.74 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Lazerinis daugiafunkcinis spausdintuvas Brother Brother MFC-L2860DW Fax / copier.. |
|
281.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Brother |
|
282.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
282.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
BROTHER MFC-L2860DW MONO LASER AIO, ADF, DUPLEX, WIFI, NFC, 34PPMDaugiau |
|
283.58 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Brother MFCL2860DWRE1 Lazeris A4 1200 x 1200 DPI 34 ppm „Wi-Fi“Daugiau |
|
284.02 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
BrotherKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
284.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
284.83 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E.. |
|
284.83 €
|
Į parduotuvę 4office.lt |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
284.98 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E.. |
|
287.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
287.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Spausdintuvas BrotherLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
290.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E.. |
|
290.16 €
|
Į parduotuvę laramus.lt |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E.. |
|
292.82 €
|
Į parduotuvę didmeninistiekimas.lt |
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black |
|
297.94 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Brother MFC-L2860DW Spausdintuvas lazerinis nespalvotas MFP A4 34ppm USB Wi-Fi E..Yra sandėlyje. |
|
308.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
308.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Brother MFCL2860DWRE1 |
|
318.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
318.30 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Brother MFC-L2860DW Printer Laser B/W MFP A4 34ppm USB Wi-Fi Ethernet LANDaugiau |
|
336.99 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766831468 |
| Tipas | lazerinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | 76 x 127 - 216 x 355.6 mm |
| Maksimalus dokumento dydis | 216 x 355.6 |
| Spausdinimo medžiagos | 64 - 220 g/cm2 |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 34ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | -ppm/a4 |
| Pirmo puslapio atspausdinimas per | 8.5sek. |
| Spausdinimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 120lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | - |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 1200dpi |
| Skenerio tipas | cis |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Kopijavimo raiška | 600 x 600dpi |
| Faksas | + |
| Fakso atmintinė | 256psl. |
| Jungties tipas | wifi, basetx ethernet, hi-speed usb |
| Galia | 520w |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100 mbps |
| Standartinė atmintis | 256mb |
| Matmenys | 41 x 39.9 x 31.9 cm |
| Svoris | 11.6kg |
| Pakuotės turinys | vartotojo instrukcija |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Nuskaitymas į el. paštą | + |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Ekranas | spalvotas |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | - |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |



























































