Spausdintuvas Brother MFC-J6540DW kaina
Spausdintuvas Brother MFC-J6540DW kaina
Brother MFC-J6540DWE Drucker Scanner Kopierer Fax LAN WLAN A3 EcoPro | MFCJ6540D.. |
|
269.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
T Brother MFC-J6540DWE Multifunktionsgert 4-in-1 Tinte | MFCJ6540DWERE1 | 497776.. |
|
279.25 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
BROTHER MFC-J6540DWE Printer Scanner Copier Fax LAN WLAN A3 EcoProDaugiau |
|
292.74 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Multifunkcinis A3 spalvotas spausdintuvas Brother MFC-J6540DW Daugiafunkcinis įr.. |
|
299.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
299.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
print Brother MFC-J6540DWE MFC-Ink A3Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
299.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
299.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
print Brother MFC-J6540DWE MFC-Ink A3Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
314.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
314.99 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Brother MFC-J6540DWE MFCJ6540DWERE1 |
|
318.39 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
318.39 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Brother MFCJ6540DWERE1 Farb Tintenstrahl Multifunktionsdrucker A3 Drucker, Scann.. |
|
320.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
320.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Brother MFC-J6540DWE 4-in-1 daugiafunkcis spausdintuvas su rašalu |
|
385.36 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BROTHER |
| Kategorija | Daugiafunkciniai spausdintuvai |
| Prekės kodas | 4977766817936 |
| Gamintojo kodas | mfc-j6540dw |
| Tipas | rašalinis spausdintuvas |
| Spausdinimo dydžiai | a3+ |
| Maksimalus dokumento dydis | a4 |
| Spausdinimo medžiagos | 52 - 216 g/m² |
| Nespalvoto spausdinimo greitis | 28ppm/a4 |
| Spalvoto spausdinimo greitis | 28ppm/a4 |
| Spausdinimo raiška | 1200 x 4800dpi |
| Standartinė padavimo talpa | 250lapai(-ų) |
| Išėjimo talpa | 100lapai(-ų) |
| Spalvotas spausdinimas | + |
| Skeneris | + |
| Skenavimo raiška | 1200 x 2400dpi |
| Skenerio tipas | spalvotas |
| Kopijavimo aparatas | + |
| Faksas | + |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100 mbps |
| Standartinė atmintis | 256mb |
| Matmenys | 576 x 477 x 305cm |
| Svoris | 19.8kg |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| WiFi | + |
| Dvipusio spausdinimo prietaisas | + |
| Flash atmintinė | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | ieee 802.11 b/g/n |
| Ekranas | 2.7 |
| Automatinis dvipusis kopijavimas | - |
| Darbas tinkle | + |
| Rodyti daugiau | |























































