Indaplovė Bosch SPV2IKX10E kaina
Indaplovė Bosch SPV2IKX10E kaina
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 427 € |
|
358.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
358.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BOSCH SPV2IKX10EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
389.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10ESiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
389.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
389.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Indaplovė Bosch Serie | 2 SPV2IKX10ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
394.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E dishwasher Fully built-in 9 place settings FDaugiau |
|
343.31 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 427 € |
|
358.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
358.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 427 € |
|
358.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
358.09 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch SPV2IKX10E įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.81 eur/mėn |
|
358.09 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
358.09 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
358.09 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
358.09 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10E 45 cm |
|
358.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
358.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E indaplovė Pilnai įmontuojama, 9 vietų komplektai, FDaugiau |
|
358.83 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
BOSCH SPV2IKX10E IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
359.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
359.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E Indaplovė, visiškai įmontuojama, 9 vietų, F klasė |
|
360.56 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10EYra sandėlyje. |
|
369.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
369.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
379.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
379.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
BOSCH SPV2IKX10E |
|
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BOSCH SPV2IKX10EVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
383.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Indaplovė Bosch SPV2IKX10E | BO010288 |
|
384.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
384.95 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BOSCH SPV2IKX10EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
389.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPV2IKX10ESiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
389.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
389.99 €
15-17 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 15-17 d.d. |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E dishwasher Fully built-in 9 place settings A+ |
|
390.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
390.44 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indaplovė Bosch Serie | 2 SPV2IKX10ETik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
394.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E indaplovė Pilnai įmontuojama, 9 vietų komplektai, F |
|
410.18 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E dishwasher Fully built-in 9 place settings F |
|
420.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
420.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Bosch Serie 2 SPV2IKX10E indaplovė visiškai integruojama 9 indų rinkiniai F |
|
431.55 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
įmontuojama Indaplovė Bosch Spv2ikx10e |
|
554.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
554.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 12:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005183821 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | spv2ikx10e |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 222kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.79kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | 0.2w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2660l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 215min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 48db |
| Aukštis | 81.5cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 26.64kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | 2400w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | 4vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | auto 45-65°c, eco 50°c, greita programa, valymas, intensyvi, išankstinis skalavimas |
| Laikrodis | - |
| Ekranas | - |
| LED ekranas | - |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | Šilumokaitis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Filtras | savaime išsivalantis |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Kita informacija | akustinis signalas programos pabaigoje, timelight funkcija, stalčius stalo įrankiams |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | aqua stop, aqua sensor, extra dry, eco silence drive, infolight, vario speed, dozavimo pagalbininkas, stiklo apsaugos sistema, papildomas džiovinimas |
| Specialios programos | my favourite, xtra dry |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |







































































