Indaplovė Bosch SPT4EMX17E kaina
Indaplovė Bosch SPT4EMX17E kaina
Indaplovė Bosch SPT4EMX17EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 692.0 € |
|
552.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Bosch SPT4EMX17ENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
553.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch 4 serija SPT4EMX17EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
553.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
553.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPT4EMX17EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
488.60 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
488.60 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Bosch SPT4EMX17E Serija 4, Visiškai integruota indaplovė, 45 cm, variohinge |
|
488.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
488.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
BOSCH SPT4EMX17E IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
489.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
508.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
508.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
508.71 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
518.35 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
522.24 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
522.97 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
529.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
542.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
542.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
543.07 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
548.11 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
548.11 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Indaplovė Bosch SPT4EMX17EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 692.0 € |
|
552.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė Bosch SPT4EMX17ENemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
553.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Bosch SPT4EMX17EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
553.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
553.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch 4 serija SPT4EMX17EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
553.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
553.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Bosch 4 serija SPT4EMX17EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
553.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
553.00 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Bosch Dishwasher | SPT4EMX17E | Built-in | Width 45 cm | Number of place setting.. |
|
591.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
591.66 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 4242005542123 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 51kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.51kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 235min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 44db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8.7l |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Ekranas | + |
| Rodyti daugiau | |






































