Gartraukis Bosch DWK67EM60 kaina
Gartraukis Bosch DWK67EM60 kaina
Montuojamas prie sienos gartraukis Bosch DWK67EM60Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
419.85 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
419.85 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Montuojamas prie sienos gartraukis BOSCH DWK67EM60Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
432.45 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
432.45 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
BOSCH DWK67EM60 |
|
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
469.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-16 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 424200518126 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwk67em60 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 59kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 27 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 32.5lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 80 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 245.2m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 399m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 48db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.24w |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 107cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 43cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Svoris | -kg |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |































