Gartraukis Bosch DWB66DM50 kaina
Gartraukis Bosch DWB66DM50 kaina
BOSCH DWB66DM50 GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
389.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
389.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWB66DM50Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
394.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
394.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Bosch DWB66DM50Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
405.82 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
405.82 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-08 14:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BOSCH |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4242005051038 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | dwb66dm50 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 44kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 17.8 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 28.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 58 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 364m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 580m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 60db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.37w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Apšvietimas | + |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Svoris | 11kg |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |





































