Apple iPad 10.2 2021 4G 64GB kaina
Apple iPad 10.2 2021 4G 64GB kaina
Apple iPad 10.2" 2021 9th Gen Wi-Fi + Cellular 64GB Space Gray (Atnaujintas) |
Atnaujinta
|
249.00 €
|
Į parduotuvę icover.lt |
Apple iPad 10.2" 9th Generation (2021) 64GB WiFi + Cellular Grey REFURBISHED, Br.. |
Atnaujinta
|
313.62 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Apple iPad 9th Gen 10.2 64GB Wi-Fi+Cellular Space Grey MK473HC/ A planšetinis ko..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 36.10 eur/mėn |
|
360.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 16:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Planšetiniai kompiuteriai |
| Prekės kodas | 194252521168 |
| Ilgis | 25.06 |
| Plotis | 17.41 |
| Aukštis | 7.5 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Garantija | 24 |
| Veikimo laikas įkrovus | 9 |
| Svoris | 498 |
| Ekrano įstrižainė | 10.2 |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Apple |
| Procesoriaus klasė | A13 |
| Procesoriaus modelis | Hexa-core (2x2.65 GHz Lightning + 4x1.8 GHz Thunder) |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 2.65 |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple |
| Vaizdo plokštės modelis | Apple GPU (4-Core) |
| Įdiegta operacinė sistema | iPadOS |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 15 |
| Belaidis ryšys (WiFi) | + |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 4.2 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Baterijos talpa | 32.4 |
| Ekrano tipas | Retina display |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 1 |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | - |
| Ekrano raiška | 1620 x 2160 |
| Atminties talpa | 64 GB |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| DLNA | - |
| Modelis | iPad 9 |
| Priekinė kamera | 12 MP |
| Galinė kamera | 8 MP |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Rodyti daugiau | |

















































