Apple iMac 24 M4 512GB kaina
Apple iMac 24 M4 512GB kaina
Stacionarus kompiuteris iMac 24 colių 4,5K tinklainė, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/..Daugiau |
|
1858.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1858.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
iMac 24" M4, 10-core CPU, 10-core GPU/16GB/512GB/SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
2029.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Kompiuteris Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 24 GB, 512 GB, RUS, green Pre..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
2249.00 €
23-25 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 23-25 d.d. |
2249.00 €
23-25 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 23-25 d.d. |
24" iMac 2024 M4 10-Core 16GB 512GB SSD macOS Silver Demo Stacionarus kompiuterisDaugiau |
Ekspozicinė
|
1429.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1429.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
iMac 24 Retina 4.5k Display M4, Violett, M4 (8-CPU/8-GPU), 16GB, 512GB, Deutsch,..Daugiau |
|
1618.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1618.96 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple iMac 24" Retina 4,5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silber BTO | Z1E2 | 406856898..Daugiau |
|
1635.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
iMac24" Blue/M4-8C-CPU,8C-GPU/16GB/512GB SSD/Key-Deutsch/MM2 | Z1E5_377_DE_CTO |..Daugiau |
|
1728.80 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Apple iMac24'' Silver/M4-8C-CPU,8C-GPU/16GB/512GB SSD/Key-Deutsch/MM2Daugiau |
|
1735.36 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
APPLE iMac 24 Retina 4.5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silver Enet NUM BTODaugiau |
|
1761.72 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Apple iMac 24" M4 10-Core 512GB silber | MWUV3D/A | 195949595004Daugiau |
|
1810.75 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 23,5" M4 16 GB RAM 512 GB SSD |
|
1829.99 €
|
Į parduotuvę nuolaidufiesta.lt |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
1849.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INTDaugiau |
|
1849.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Stacionarus kompiuteris iMac 24 colių 4,5K tinklainė, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/..Daugiau |
|
1858.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1858.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INT | .. |
|
1879.46 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1885.98 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Apple iMac 24" 2024 M4 24GB 512GB 10C GPU PinkPerkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
1899.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INTDaugiau |
|
1899.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
1899.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
iMac 24" 4.5K Retina, M4 10C CPU, 16GB, 512GB SSD, 10C GPU, Mac OS, Pink - MWV53..Daugiau |
|
1919.00 €
|
Į parduotuvę istore.lt |
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 10C 16GB 512SSD M4 10C GPU SK Silver MWUV3SL/ A st..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 193.90 eur/mėn Daugiau |
|
1938.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
iMac 24" M4, 10-core CPU, 10-core GPU/16GB/512GB/SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. Daugiau |
|
2029.00 €
|
Į parduotuvę cec.lt |
Apple iMac 24” 4.5K, Apple M4 (10C CPU 10C GPU), 16GB, 512GB, Blue, INT MWV33ZE/.. |
|
2050.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
2050.16 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Kompiuteris Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 24 GB, 512 GB, RUS, green Pre..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę Daugiau |
|
2249.00 €
23-25 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 23-25 d.d. |
2249.00 €
23-25 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 23-25 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Stacionarūs kompiuteriai |
| Prekės kodas | 1959495953256 |
| Ilgis | 54.7 |
| Plotis | 14.7 |
| Aukštis | 46.1 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 4.4 |
| Ekrano įstrižainė | 24 |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Apple |
| Procesoriaus klasė | M4 |
| Procesoriaus modelis | M4 |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple |
| Vaizdo plokštės serija | M4 |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| Klaviatūros kalba | Anglų (INT) |
| Priekinė kamera | + |
| Priekinės kameros raiška taškais, MP | 12 |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | Retina display |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Ekrano raiška | 4480 x 2520 |
| Jungtys | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Pelė komplekte | Taip |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 10/100/1000 |
| Korpuso dydis | All in One (AIO) |
| Serija | iMac 4.5K |
| Vaizdo plokštės modelis | 10-Core GPU |
| Atnaujintas | - |
| Rodyti daugiau | |























































