Apple iMac 24 M4 512GB цена
Apple iMac 24 M4 512GB цена
Stacionarus kompiuteris iMac 24 colių 4,5K tinklainė, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/..больше |
|
1858.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1858.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kompiuteris iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Silve..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2029.0 € больше |
|
1879.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 4.5K MWUV3ZE/A M4, 512 GB, 24 " 16 GB, SSD 51.. |
|
2019.00 €
|
B магазин senukai.lt |
iMac 24" M4, 10-core CPU, 10-core GPU/16GB/512GB/SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
2029.00 €
|
B магазин cec.lt |
Stacionarus kompiuteris APPLE iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2041.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Kompiuteris Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 24 GB, 512 GB, RUS, green Pre..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
2249.00 €
22-24 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 22-24 раб. дн. |
2249.00 €
22-24 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 22-24 раб. дн. |
24" iMac 2024 M4 10-Core 16GB 512GB SSD macOS Silver Demo Stacionarus kompiuterisбольше |
Экспо
|
1429.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1429.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
iMac 24 Retina 4.5k Display M4, Violett, M4 (8-CPU/8-GPU), 16GB, 512GB, Deutsch,..больше |
|
1618.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1618.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple iMac 24" Retina 4,5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silber BTO | Z1E2 | 406856898..больше |
|
1635.00 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple iMac 24" Retina 4.5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silver Enet NUM BTO | CZ1E2-0..больше |
|
1730.05 €
|
B магазин multo.eu |
APPLE iMac 24 Retina 4.5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silver Enet NUM BTOбольше |
|
1761.72 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple iMac 24" M4 10-Core 512GB silber | MWUV3D/A | 195949595004больше |
|
1820.70 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 23,5" M4 16 GB RAM 512 GB SSD |
|
1829.99 €
|
B магазин nuolaidufiesta.lt |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
1849.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1849.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INTбольше |
|
1849.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Stacionarus kompiuteris iMac 24 colių 4,5K tinklainė, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/..больше |
|
1858.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1858.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Kompiuteris iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Silve..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2029.0 € больше |
|
1879.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 16GB 512SSD EN Silver MWUV3ZE/ A stacionarus kompi..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 189.10 eur/mėn |
|
1890.99 €
|
B магазин rde.lt |
Apple iMac 24" 2024 M4 24GB 512GB 10C GPU PinkPerkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
1899.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
iMac 24" 4.5K Retina, M4 10C CPU, 16GB, 512GB SSD, 10C GPU, Mac OS, Pink - MWV53..больше |
|
1919.00 €
|
B магазин istore.lt |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
1941.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1941.45 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 4.5K MWUV3ZE/A M4, 512 GB, 24 " 16 GB, SSD 51.. |
|
2019.00 €
|
B магазин senukai.lt |
Stacionarus kompiuteris Apple iMac 4.5K MWUV3ZE/A M4, 512 GB, 24 " 16 GB, SSD 51.. |
|
2019.00 €
|
B магазин 1a.lt |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Blue/INT |
|
2019.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
2019.00 €
19 раб. дн.
Срок доставки: 19 раб. дн. |
iMac 24" M4, 10-core CPU, 10-core GPU/16GB/512GB/SilveriDeal dabar C&C. Užsisakyk internetu, atsiimk šiandien. больше |
|
2029.00 €
|
B магазин cec.lt |
Stacionarus kompiuteris APPLE iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2041.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Apple iMac 24” 4.5K, Apple M4 (10C CPU 10C GPU), 16GB, 512GB, Blue, INT MWV33ZE/.. |
|
2052.08 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
2052.08 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Kompiuteris Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 24 GB, 512 GB, RUS, green Pre..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
2249.00 €
22-24 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 22-24 раб. дн. |
2249.00 €
22-24 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 22-24 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 00:39
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Продукт код | 1959495953256 |
| Ilgis | 54.7 |
| Plotis | 14.7 |
| Aukštis | 46.1 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 4.4 |
| Ekrano įstrižainė | 24 |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Procesoriaus tipas | Apple |
| Procesoriaus klasė | M4 |
| Procesoriaus modelis | M4 |
| Procesoriaus branduoliai | 10 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple |
| Vaizdo plokštės serija | M4 |
| Įdiegta operacinė sistema | macOS |
| Klaviatūros kalba | Anglų (INT) |
| Priekinė kamera | + |
| Priekinės kameros raiška taškais, MP | 12 |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano tipas | Retina display |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Ekrano raiška | 4480 x 2520 |
| Jungtys | Ethernet LAN (RJ-45) |
| Pelė komplekte | Taip |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 10/100/1000 |
| Korpuso dydis | All in One (AIO) |
| Serija | iMac 4.5K |
| Vaizdo plokštės modelis | 10-Core GPU |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |























































