Apple iMac 24 M1 kaina
Apple iMac 24 M1 kaina
Apple iMac 2021 Retina 4.5K 24" - M1 8C GPU / 8GB / 256 SSD (Atnaujintas, būklė .. |
Atnaujinta
|
899.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
899.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
iMac - 24 Inch - M1 - 8 Core CPU / 7 Core GPU - 8GB RAM - 256GB SSD - PinkDaugiau |
|
1370.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1370.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Apple Laptop Apple APPLE 35,6cm 14 cali MacBook Pro M5 Pro chip with 15core CPU ..Daugiau |
|
2421.71 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Apple |
| Kategorija | Stacionarūs kompiuteriai |
| Prekės kodas | 1942521244688 |
| Ilgis | 14.7 |
| Plotis | 54.7 |
| Aukštis | 46.1 |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Matmenys: 547 x 461 x 147 mm. Svoris: 4,48 kg. Bluetooth 5.0. Face time HD kamera |
| Svoris | 4.46 |
| Ekrano įstrižainė | 24 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Liečiamas ekranas | - |
| Procesoriaus tipas | Apple |
| Procesoriaus klasė | M1 |
| Procesoriaus modelis | Apple M1 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 2666 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Apple |
| Vaizdo plokštės serija | M1 |
| Įdiegta operacinė sistema | Mac OS |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Big Sur |
| Klaviatūros kalba | Anglų / Rusų |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Priekinė kamera | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | All In One kompiuteriai |
| Ekrano tipas | Retina display |
| Modelis | MGPJ3RU/A |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Jungtys | 3.5 mm Audio |
| Pelė komplekte | Taip |
| Pagrindinės plokštės modelis | M1 |
| Tinklo plokštė | 10/100/1000, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Korpuso modelis | Apple |
| Korpuso dydis | All in One (AIO) |
| Serija | iMac 4.5K |
| Vaizdo plokštės modelis | M1 8-Core GPU |
| Rodyti daugiau | |






























































