Viryklė AEG CKB56480BM kaina
Viryklė AEG CKB56480BM kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-10-04 15:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543767700 |
| Gamintojo kodas | ckb56480bm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 94.9 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 87.61cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Laikmatis | + |
| Rodyti daugiau | |































