Viryklė AEG CCB6446CBM kaina
Viryklė AEG CCB6446CBM kaina
AEG 5000 Surround Cook, 73 L, plotis 60 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
539.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
AEG CCB6446CBMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 647.0 € |
|
549.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AEG CCB6446CBM ViryklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
483.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
483.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
AEG CCB6446CBM viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 80.50 eur/mėn |
|
483.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
483.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Elektrinė viryklė AEG CCB6446CBMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
483.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
483.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Viryklė AEG LAIKAS CCB6446CBM |
|
533.09 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
533.09 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Elektrinė viryklė AEG CCB6446CBMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
539.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
539.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
AEG 5000 Surround Cook, 73 L, plotis 60 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
539.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
AEG CCB6446CBMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 647.0 € |
|
549.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė AEG 5000 Surround Cook 73 L szerokość 60 cm stali nierdzewnej Płyta elek.. |
|
696.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394074108 |
| Gamintojo kodas | ccb6446cbm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.82 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 50kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Rodyti daugiau | |






























