Orkaitė AEG BSE798380M kaina
Orkaitė AEG BSE798380M kaina
Garinė orkaitė AEG BSE798380M 9000 serija „SteamPro“Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
1155.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1155.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2024-08-11 00:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543778355 |
| Gamintojo kodas | bse798380m |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.99 |
| Energijos klasė | a++ |
| Ertmių skaičius | 5vnt. |
| Tipas | orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | 39.5kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 4vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |







































Laimis Z.
2021-12-07 13:14:38
Nėra užrakto nuo vaikų, kai paleidi darbo programą....