Orkaitė AEG BSE988330M kaina
Orkaitė AEG BSE988330M kaina
Orkaitė AEG BSE988330M20€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA20. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
1079.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1079.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Orkaitė AEG BSE988330MIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1111.37 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1111.37 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 18:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543795062 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | orkaitė su garų funkcija, Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | garinė |
| Galia | 2300w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | 37kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Savybės | laikmatis, teleskopiniai bėgeliai |
| Rodyti daugiau | |





































