Orkaitė AEG BSK988330M kaina
Orkaitė AEG BSK988330M kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-02 09:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 7332543795055 |
| Gamintojo kodas | bsk988330m |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.93 |
| Energijos klasė | a+++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Ertmių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Įmontuojama orkaitė |
| Orkaitės tipas | garinė |
| Galia | 3500w |
| Aukštis | 59.4cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 56.7cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 70l |
| Orkaitės valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | + |
| Orkaitės durų stiklai | 3vnt. |
| Grilio galia | -kw |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 2vnt. |
| Maks. kaitinimo temperatūra (°C) | - |
| Rodyti daugiau | |

































