Adler AD 8051 kaina
Adler AD 8051 kaina
Adler AD 8051Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.99 € |
|
53.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
53.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Skalbimo mašina Adler AD 8051Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
50.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
50.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Adler | Skalbimo mašina | AD 8051 | Top loading | Skalbimo talpa 3kg | Unspecifi.. |
|
50.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
50.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Adler Washing Machine | AD 8051 | Top-loading | Washing capacity 3 kg | Unspecif.. |
|
51.52 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Adler | Washing machine | AD 8051 | Top loading | Washing capacity 3 kg | Unspec.. |
|
52.32 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Adler AD 8051Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.99 € |
|
53.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
53.37 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Adler AD 8051 skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
53.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Adler | Washing machine | AD 8051 | Top loading | Washing capacity 3 kg | Unspec.. |
|
55.61 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Adler | Washing machine | AD 8051 | Top loading | Washing capacity 3 kg | Unspec.. |
|
56.62 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Adler | AD 8051 | Washing machine | Energy efficiency class | Top loading | Wash.. |
|
56.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
56.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Adler AD 8051 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, mėlyna, balta |
|
57.90 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Skalbimo mašina Adler AD 8051Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
59.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
59.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Adler AD 8051 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, mėlyna, baltaDaugiau |
|
62.30 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Adler AD 8051 skalbimo mašina viršutinėms krovimui 3 kg Mėlyna, Balta |
|
64.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Adler AD 8051 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, mėlyna, balta |
|
65.10 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Adler Skalbyklė Ad8051 Su Sukimo Ciklo Funkcija |
|
73.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
73.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Adler | Washing machine | AD 8051 | Top loading | Washing capacity 3 kg | Unspec.. |
|
76.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Skalbimo Mašina - Adler AD 8051 Viršutinė 3 kg Su Sukimo Kontrole 5.7 kg Mėlyna,.. |
|
81.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Washing machine portable Adler AD 8051 (1000 rpm, 3 kg, 370 mm, blue color) |
|
87.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
87.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sporto ir aktyvaus poilsio // Tourism accessories // AD 8051 Pralko-wirówka tury.. |
|
89.21 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 07:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 5908256835788 |
| Gamintojo kodas | ad 8051 |
| Maks. skalbinių svoris | 3kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | 251kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 6.2kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 55cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 37cm |
| Svoris | 5.92kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 1kg |
| Inverterinis variklis | - |
| Ekranas | - |
| Laikmatis | - |
| Skalbimo programų skaičius | 1 |
| Greitas skalbimas | - |
| Skalbimas be gręžimo | - |
| Ekonomiškas skalbimas | - |
| Papildomas skalavimas | - |
| Lengvas lyginimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | - |
| Garų funkcija | - |
| Skalbimo programos pauzė | - |
| Skalbimo eigos indikacija | - |
| Rankinis temperatūros valdymas | - |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Kita informacija | Žarna vandens išleidimui |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |



























































