Mesko MS 8053 kaina
Mesko MS 8053 kaina
Mesko MS 8053Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.99 € |
|
54.17 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Mesko Washing machine semi automatic MS 8053 Top loading Was.. |
|
59.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
MESKO MS 8053 skalbimo mašina10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
50.69 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Skalbimo mašina MESKO MS 8053Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
50.69 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
50.69 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
52.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
52.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
52.26 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Skalbimo mašina pusiau automatinė Mesko MS 8053, Baltos spalvos |
|
53.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
53.34 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Skalbimo mašina „Mesko veļas“ pusiau automatinė MS 8053, pakraunama iš viršaus, ..Daugiau |
|
53.98 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit..Daugiau |
|
54.16 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mesko MS 8053Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 61.99 € |
|
54.17 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
54.66 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
55.54 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
55.80 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
55.80 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mesko Home MS 8053 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, mėlyna, balta |
|
56.28 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
56.55 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
57.80 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Mesko Home MS 8053 washing machine Top-load 3 kg Blue, White |
|
59.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
59.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Skalbimo mašina Mesko Washing machine semi automatic MS 8053 Top loading Was.. |
|
59.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbimo mašina MESKO MS 8053Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
59.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
59.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mesko Home MS 8053 viršutinio pakrovimo skalbimo mašina 3 kg Mėlyna, Balta |
|
64.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Mesko Home MS 8053 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, mėlyna, balta |
|
65.10 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Mesko Skalbyklė Ms8053 Su Sukimo Funkcija |
|
73.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
73.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Mesko | Washing machine semi automatic | MS 8053 | Top loading | Washing capacit.. |
|
76.39 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sporto ir aktyvaus poilsio // Tourism accessories // MS 8053 Pralko-wirówka tury.. |
|
89.21 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Mesko |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 5902934830959 |
| Gamintojo kodas | ms 8053 |
| Maks. skalbinių svoris | 3kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 1 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 53cm |
| Plotis | 36cm |
| Gylis | 37cm |
| Svoris | 5.70kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Ekranas | - |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | - |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | - |
| Garų funkcija | - |
| Automatinis svėrimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |


















































