Adler AD 8055 kaina
Adler AD 8055 kaina
Adler AD 8055Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.99 € |
|
53.28 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
53.28 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
51.52 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Skalbimo mašina Adler Mini washing machine AD 8055 Top loading, Skalbimo talpa 3.. |
|
52.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
52.15 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
52.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
52.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
52.34 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Adler AD 8055Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.99 € |
|
53.28 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
53.28 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
54.74 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
55.63 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
55.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
55.89 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
56.65 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
57.90 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Adler AD 8055 washing machine Top-load 3 kg Cream, White |
|
58.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
58.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Adler AD 8055 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, kreminė, balta |
|
59.99 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Adler AD 8055 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, kreminė, baltaDaugiau |
|
62.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Adler AD 8055 skalbyklė su viršutiniu įkrovimu 3 kg Kreminė, Balta |
|
64.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Adler AD 8055 skalbimo mašina, pakraunama iš viršaus, 3 kg, kreminė, balta |
|
65.10 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Adler Skalbyklė Ad8055 Su Sukimo Ciklo Funkcija |
|
73.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
73.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Adler | Mini washing machine | AD 8055 | Top loading | Washing capacity 3 kg | D.. |
|
76.49 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sporto ir aktyvaus poilsio // Tourism accessories // AD 8055 Pralko-wirówka tury.. |
|
89.21 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 04:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ADLER |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 5902934835749 |
| Gamintojo kodas | ad 8055 |
| Maks. skalbinių svoris | 3kg |
| Energijos klasė | - |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | - |
| Gręžimo greitis | -aps./min. |
| Standartinės programos laikas | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | 5min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pusiau automatinė skalbimo mašina |
| Aukštis | 53cm |
| Plotis | 36cm |
| Gylis | 37cm |
| Svoris | 3.7kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Maks. džiovinamų skalbinių svoris | 1kg |
| Inverterinis variklis | - |
| Ekranas | - |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 2 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Kitos skalbimo programos | Įprastas skalbimas, jautrių audinių programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | - |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | - |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | - |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Automatinis svėrimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | laikmatis |
| Rodyti daugiau | |














































