Xiaomi Mesh AX3000 2 Pack kaina
Xiaomi Mesh AX3000 2 Pack kaina
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2pack)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.69 € |
|
91.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
91.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Maršrutizatorius Mesh System AX3000 NE (2-pack) 802.11ax 10/100/1000 Mbit/s .. |
|
97.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2 pack) EU tinklo įrenginį10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.74 eur/mėn |
|
87.38 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN ..Daugiau |
|
91.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
91.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN ..Daugiau |
|
91.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2pack)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.69 € |
|
91.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
91.89 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
93.55 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
93.55 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbps | Ethernet.. |
|
93.58 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10 |
|
95.42 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
95.42 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2 pack) DVB4458GL |
|
95.62 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
95.62 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN ..Daugiau |
|
96.17 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Maršrutizatorius Mesh System AX3000 NE (2-pack) 802.11ax 10/100/1000 Mbit/s .. |
|
97.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mesh System | AX3000 NE (3-pack) | 802.11ax | 574+2402 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ.. |
|
141.51 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Mesh System | AX3000 NE (3-pack) | 802.11ax | 574+2402 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ.. |
|
148.65 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Mesh System | AX3000 NE (3-pack) | 802.11ax | 574+2402 Mbit/s | Ethernet LAN (RJ..Daugiau |
|
174.07 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6934177743221 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2976mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Operacinė sistema | openwrt |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | 254 |
| VPN palaikymas | + |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4 ghz ir 5 ghz |
| Jungčių kiekis (10/100 BASE-T) | - |
| Jungčių kiekis (WAN) | rj-45 |
| USB jungtys | - |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 222mm |
| Plotis | 97mm |
| Gylis | 97mm |
| Svoris | -g |
| Atmintis | 254 |
| Funkcijos | mimo |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Rodyti daugiau | |























































