Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2-pack) kaina
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2-pack) kaina
Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2 vnt.), Baltos spalvos |
|
80.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
80.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Wi-Fi mesh sistema su AX3000 dideliu greičiu, dviejų juostų 2.4/5 GHz ryšiu ir 2.. |
|
85.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2 pack) EU tinklo įrenginį6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.56 eur/mėn |
|
87.38 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
90.47 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
91.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
91.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2pack)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 105.69 € |
|
91.88 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
91.88 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
93.55 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
93.55 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbps | Ethernet.. |
|
93.58 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE - Wi-Fi system - Wi-Fi 6 - desktop AX3000 2.4 GHz /.. |
|
94.73 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10 |
|
95.42 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
95.42 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Mesh System AX3000 NE (2 pack) DVB4458GL |
|
95.62 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
95.62 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
96.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
96.16 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
96.17 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
97.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
97.44 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Maršrutizatorius Mesh System AX3000 NE (2-pack) 802.11ax 10/100/1000 Mbit/s .. |
|
97.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
97.50 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
98.40 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
98.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Routers set Mesh System AX3000 NE 2 pack |
|
100.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
100.05 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethernet LAN .. |
|
108.19 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Xiaomi | Mesh System | AX3000 NE (2-pack) | 802.11ax | 10/100/1000 Mbit/s | Ethe..Daugiau |
|
113.92 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 18:20
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6941948703070 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2976mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | - |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2,4 - 5 ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 290mm |
| Plotis | 100mm |
| Gylis | 100mm |
| Svoris | -g |
| Funkcijos | mimo |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Rodyti daugiau | |













































