Xiaomi 11T 128GB kaina
Xiaomi 11T 128GB kaina
Xiaomi 11T 5G Dual Sim 128GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Ekspozicinė
|
209.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 05:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6934177750663 |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 108 + 8 + 5mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | + |
| Filmavimo raiška | 4k@30fps |
| Procesoriaus tipas | dimensity 1200 5g |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 128gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip53 |
| Modelis | xiaomi 11t |
| Prekės būklė | nauja |
| Aukštis | 164.1mm |
| Plotis | 76.9mm |
| Gylis | 8.8mm |
| Svoris | 203g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, usb laidas, instrukcija |
| Senjorams | - |
| Kita informacija | gps |
| Rodyti daugiau | |
















































Jurga K.
2023-01-25 10:19:51
Ypatingai prastas telefonas
openbox
2022-10-30 00:43:53
Konkurentas iphone 13,uz tokia kaina -super!!! Makro foto -super,ir kito!....720000 balu antutu!!!!!
Rytis R.
2022-05-17 23:44:52
Superinis telefonas uz tokia kaina, geriausia kamera uz tokius pinigus, puikus techniniai parametrai.
Dainius D.
2021-10-10 00:21:06
Super telefonas, nekaista greitas, gerai fotkina