Xiaomi 11T 256GB kaina
Xiaomi 11T 256GB kaina
Xiaomi 11T 5G Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė) |
Ekspozicinė
|
229.00 €
|
Į parduotuvę balticmobiles.lt |
Xiaomi 11T 5G Dual Sim 256GB 8GB RAM (Ekspozicinė prekė) PilkaDaugiau |
Ekspozicinė
|
239.00 €
|
Į parduotuvę smartspot.lt |
Mobilusis telefonas XIAOMI 11T 256GB Meteorite GrayNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
567.25 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-15 12:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6934177750687 |
| Energijos klasė | - |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | + |
| Ekrano raiška | 1080 x 2400 |
| Pagrindinė kamera | 108 + 8 + 5mpx |
| Priekinė kamera | 16mpx |
| Blykstė | + |
| Filmavimo raiška | 4k@30fps |
| Procesoriaus tipas | mediatek dimensity 1200-ultra |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 8144mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | micro sd |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | li-po |
| Baterijos talpa | 5000mah |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 11 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 2.0 |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip53 |
| Modelis | xiaomi 11t |
| Aukštis | 164.1mm |
| Plotis | 76.9mm |
| Gylis | 8.8mm |
| Svoris | 203g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, telefonas, instrukcija |
| Kita informacija | dual sim |
| Gamintojo spalva | meteorite gray |
| Rodyti daugiau | |















































