Šaldytuvas Whirlpool SW8 AM2Y WR kaina
Šaldytuvas Whirlpool SW8 AM2Y WR kaina
Whirlpool SW8 AM2Y WR 2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 534.0 € |
|
452.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Whirlpool SW8 AM2Y WR 2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
549.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Whirlpool SW8 AM2Y WR 2 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.40 eur/mėn |
|
452.40 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Whirlpool SW8 AM2Y WR 2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 534.0 € |
|
452.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Whirlpool SW8 AM2Y WR 2 |
|
452.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
452.40 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Šaldytuvas be šaldiklio Whirlpool SW8 AM2Y WR 2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
549.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Whirlpool SW8 AM2Y WR 2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
549.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-25 17:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHIRLPOOL |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8003437203695 |
| Gamintojo kodas | sw8 am2y wr 2 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 114kwh |
| Bendra talpa | 364l |
| Šaldytuvo talpa | 364l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | -1ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 187.5cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 62kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Kita | butelių lentyna |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Palaikomos technologijos | Šaldytuvo antibakterinis filtras, Šeštasis jausmas - šaldytuvai |
| Rodyti daugiau | |






































