Projektorius ViewSonic PA503W kaina
Projektorius ViewSonic PA503W kaina
Projektorius Viewsonic PA503WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius VIEWSONIC 1PD075Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
503.66 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projector PA503W DLP/ WXGA/ 3600 Ansi/ 22000:1 / HDMI | 1PD075 | 766907904918Daugiau |
|
446.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
ViewSonic Projector PA503W DLP/ WXGA/ 3600 Ansi/ 22000:1 / HDMI | 1PD075 | 76690.. |
|
450.90 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
ViewSonic Projector PA503W DLP/ WXGA/ 3600 Ansi/ 22000:1 / HDMI |
|
469.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
469.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Projector PA503W DLP/ WXGA/ 3600 Ansi/ 22000:1 / HDMI |
|
475.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
475.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
VIEWSONIC Projector PA503W DLP/WXGA/3600 ANSI Lumens/22000:1 Contrast Ratio/HDMIDaugiau |
|
476.68 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
ViewSonic PA503W 1PD075 |
|
479.90 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
479.90 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Viewsonic PA503W projektorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 48.00 eur/mėn |
|
480.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Viewsonic PA503W duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3800 AN.. |
|
480.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Projektorius ViewSonic PA503W (DLP, WXGA, 3600 ANSI, VGA x2, HDMI) |
|
480.75 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
480.75 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projektorius Viewsonic PA503WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Viewsonic PA503WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Projektorius VIEWSONIC 1PD075Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
503.66 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Projektorius PA503W DLP / WXGA / 3600 ANSI / 22000:1 / HDMIPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
504.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
504.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Projektorius PA503W DLP / WXGA / 3600 ANSI / 22000:1 / HDMIIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
529.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
529.47 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 19:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIEWSONIC |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 0766907904918 |
| Tipas | priedai |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 22000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Tikroji raiška | 1280 x 800 |
| Maksimali raiška | 1280 x 800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Jungtys | vga, rs-232, usb, 3.5 mm |
| Išvesties jungtys | composite, d-sub, hdmi, rs-232, mini jack, mini usb |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Projektoriaus lempa | 190 |
| Matmenys | 294 x 218 x 110cm |
| Svoris | 2.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 5000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | laidas |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | zoom, ryškumo reguliavimas, fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | dlp |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.74m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 7.6m |
| Aukštis | 110mm |
| Plotis | 294mm |
| Gylis | 218mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















































