Projektorius ViewSonic PA503S kaina
Projektorius ViewSonic PA503S kaina
Projektorius VIEWSONICNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
411.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Projektorius Projektorius Viewsonic 1PD073Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 457.37 € Daugiau |
|
411.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viewsonic PA503S data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP SV.. |
|
344.75 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Projektorius VIEWSONIC PA503S SVGA(800x600),3800 lm,HDMI,2xVGA,5,000/15,000 LAM ..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
352.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
352.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Viewsonic PA503S data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP SV.. |
|
358.65 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
ViewSonic Projector PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI | 1PD073 | 766907.. |
|
360.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
PA503S (DLP, SVGA, 3600 Ansi, 22000:1,2xVGA) | 1PD073 | 766907904710Daugiau |
|
368.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
„Viewsonic PA503S“ duomenų projektorius, standartinio nuotolio projektorius, 360.. |
|
375.19 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Viewsonic PA503S duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3600 AN..Daugiau |
|
375.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Viewsonic PA503S projektorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.59 eur/mėn |
|
375.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
ViewSonic PA503S 1PD073 |
|
377.24 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
377.24 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Viewsonic PA503S data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP SV.. |
|
378.34 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
ViewSonic Projector PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI |
|
379.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
379.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
3,800 Liumenų SVGA Verslo Projektorius ViewSonic PA503SB |
|
383.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
383.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Projector PA503S DLP/ SVGA/ 3600 Ansi/ 22000:1/ HDMI |
|
388.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
388.97 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Viewsonic PA503S data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP SV.. |
|
392.98 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Viewsonic PA503S duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3600 AN..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
393.73 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
393.73 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
VIEWSONIC PA503S data projector, standard throw projector, 3600 ANSI lumens, DLP..Daugiau |
|
393.74 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Projector VIEWSONIC PA503S (DLP, SVGA (800x600), 3600 ANSI, 22000:1) |
|
407.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
407.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Projektorius VIEWSONICNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
411.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Viewsonic PA503S data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP SV.. |
|
411.17 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Projektorius Projektorius Viewsonic 1PD073Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 457.37 € Daugiau |
|
411.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viewsonic PA503S duomenų projektorius Standartinio nuotolio projektorius 3600 AN..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
413.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
413.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Viewsonic PA503S data projector 3600 ANSI lumens DLP SVGA (800x600) Desktop proj.. |
|
438.51 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Viewsonic PA503S duomenų projektorius, standartinio metimo projektorius, 3600 AN.. |
|
451.50 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIEWSONIC |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 0766907904710 |
| Tipas | projektoriai |
| Projektavimo sistema | dlp |
| Kontrastas | 22000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 4:3 |
| Tikroji raiška | 800 x 600 |
| Maksimali raiška | 800 x 600 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 3600 |
| Išvesties jungtys | composite, d-sub, hdmi, rs-232, mini jack, mini usb |
| Projektoriaus lempa | 190 |
| Svoris | 2.2kg |
| Lempos tarnavimo laikas | 15000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | projektorius, instrukcija |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Vaizdo reguliavimo funkcijos | zoom, ryškumo reguliavimas, fokusavimas |
| Nuotolinis valdymas | + |
| 3D funkcija | - |
| Vaizdo technologija | dlp |
| DVI | - |
| Projekcijos atstumas - min. | 0.74m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 7.6m |
| Aukštis | 110mm |
| Plotis | 294mm |
| Gylis | 218mm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





















































