Projektorius Viewsonic PA700W kaina
Projektorius Viewsonic PA700W kaina
Projektorius Viewsonic PA700WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
529.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Projektorius ViewSonic PA700W Full HD WXGA 4500 LmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589.0 € |
|
530.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viewsonic PA700W data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens WXGA (.. |
|
444.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
444.32 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
ViewSonic Projector Viewsonic PA700W DLP WXGA |
|
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viewsonic PA700W 4500 ANSI lumens DLP WXGA (1280 x 800) WhiteDaugiau |
|
506.13 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
ViewSonic PA700W 1PD143 |
|
518.11 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
518.11 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Viewsonic PA700W 4500 ANSI lumens DLP WXGA (1280 x 800) WhiteDaugiau |
|
520.30 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Viewsonic PA700W 4500 ANSI lumens DLP WXGA (1280 x 800) WhiteDaugiau |
|
521.82 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
521.82 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Projektorius Viewsonic PA700WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
529.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Projektorius Viewsonic PA700WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569 € |
|
529.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
ViewSonic Projektorius Viewsonic PA700W DLP WXGA |
|
529.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
529.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Projektorius Projektorius ViewSonic PA700W Full HD WXGA 4500 LmKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 589.0 € |
|
530.10 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viewsonic PA700W 4500 ANSI liumenų DLP WXGA (1280 x 800) BaltaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
530.23 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
530.23 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
ViewSonic PA700W WXGA 4500ANSI 2xHDMI VGA USB ProjectorIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
556.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
556.90 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VIEWSONIC |
| Kategorija | Projektoriai |
| Prekės kodas | 0766907019995 |
| Tipas | projektorius |
| Gamintojo kodas | pa700w |
| Projektavimo sistema | wxga |
| Kontrastas | 12000:1 |
| Vaizdo proporcijos | 16:10 |
| Tikroji raiška | 1280 x 800 |
| Ryškumas (ANSI liumenai) | 4500 |
| Jungtys | hdmi, vga, usb-a, 3,5 mm lizdas |
| Vaizdo dydis (įstrižainė) | 30 - 300 |
| Projektoriaus lempa | led |
| Lempos tarnavimo laikas | 15000val. |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Pakuotės turinys | valdymo pultelis, laidai, instrukcija |
| Jungties tipas | hdmi |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | - |
| Artinimas, kartais | 1.1 |
| Įmontuotos kolonėlės | + |
| Nuotolinis valdymas | + |
| Vaizdo technologija | dlp |
| Projekcijos atstumas - min. | 1m |
| Projekcijos atstumas - maks. | 10m |
| Aukštis | 116mm |
| Plotis | 286mm |
| Gylis | 230mm |
| Rodyti daugiau | |

































