Transcend DrivePro 620 kaina
Transcend DrivePro 620 kaina
Transcend DrivePro 620 Full HD Wi-Fi USB Black |
|
213.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
213.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Transcend Dashcam - DrivePro 620 - 32GB (Suction Cup Mount)Daugiau |
|
213.60 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
„TRANSCEND DrivePro 620“ dviguba vaizdo registratorius, 32 GB x 2, dviguba kamer.. |
|
231.87 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
231.87 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Transcend DrivePro 620 vaizdo registratorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.19 eur/mėn Daugiau |
|
231.87 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
231.87 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Transcend DrivePro 620 - instrumentpanPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
239.45 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
239.45 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 620Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
248.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 620Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 305.9 € |
|
248.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Transcend DrivePro 620 - instrumentpanIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
251.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
251.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Wideorejestrator Transcend Transcend DrivePro 620 Quad HD Wi-Fi USB Black | TS-D.. |
|
262.80 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vaizdo registratoriai |
| Prekės kodas | 0760557851257 |
| Ekrano dydis | 2.4" |
| Akselerometras | + |
| Filmavimo raiška | 1920 x 1080 |
| Matymo kampas | 140° |
| Naktinis režimas | wdr sensorius |
| Judesio detektorius | + |
| Ciklinis įrašymas | + |
| Mikrofonas | integruotas |
| Kadrai per sekundę | 60 fps |
| Įrašymo laikmena | micro sd |
| Įrašymo laikmenos talpa | iki 256 gb |
| Palaikomi formatai | .mp4 (h.264) |
| Wi-fi | + |
| Bluetooth | - |
| GPS | + |
| Jungties tipas | micro usb, micro sd, usb 2.0 |
| Sąsaja | usb 2.0, microusb (pakrovimui), wi-fi, microsd atminties kortelių skaitytuvas |
| Matmenys | 70.2 x 63.1 x 34.5 mm |
| Svoris | 0.078kg |
| Baterijos tipas | ličio polimerų baterija |
| Baterijos talpa | -mah |
| Maitinimo įtampa | 12/24v |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | registratorius, galinio vaizdo kamera, laikiklis, kroviklis |
| Kita | g-sensorius |
| Rodyti daugiau | |


















































