Transcend DrivePro 250 32GB kaina
Transcend DrivePro 250 32GB kaina
Vaizdo registratorius TRANSCEND TS-DP250A-32GLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
144.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 250Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
147.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Transcend Dashcam DrivePro 250 32GB, JuodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
147.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
„TRANSCEND DrivePro 250“ vaizdo registratorius su siurbtuku ir „Sony“ jutikliu b.. |
|
130.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
130.85 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Transcend VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 250/32GB TS-DP250A-32G TRANSCEND |
|
131.61 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 250/32GB TS-DP250A-32G TRANSCEND |
|
132.66 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
132.66 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 250/32GB TS-DP250A-32G TRANSCEND|TS-DP250A-32G |
|
133.73 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Transcend DrivePro 250 TS-DP250A-32G vaizdo registratorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.37 eur/mėn |
|
133.73 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Transcend DrivePro 250 Full HD Wi-Fi Battery, Cigar lighter Black |
|
133.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
133.73 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 250/32GB TS-DP250A-32G TRANSCEND |
|
133.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
133.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TRANSCEND Dashcam DrivePro 250 32GB siurbimo laikiklis "Sony" jutiklis GPS |
|
135.64 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Transcend DrivePro 250 -autokameraPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
136.80 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
136.80 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 250/32GB TS-DP250A-32G TRANSCEND TS-DP250A-32G | 76055.. |
|
140.11 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Vaizdo registratorius TRANSCEND TS-DP250A-32GLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
144.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„Transcend DrivePro 250“ su 32 GB „microSDHC TLC“ korteleDaugiau |
|
144.34 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
TRANSPORTO PRIEMONĖS ĮRAŠYMAS DRIVEPRO 250/32GB TS-DP250A-32G TRANSCENDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
146.19 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
146.19 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 250Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
147.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 250Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 183.9 € |
|
147.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Transcend Dashcam DrivePro 250 32GB, JuodaTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
147.90 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Transcend DrivePro 250 incl. 32GB microSDHC TLC |
|
159.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
159.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vehicle Recorder DrivePro 250/32GB TS-DP250A-32G |
|
166.78 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
166.78 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Transcend DrivePro 250 2K Ultra HD Wi-Fi Battery, Cigar lighter Black |
|
166.94 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Transcend DrivePro 250 2K Ultra HD Wi-Fi Battery, Cigar lighter Black |
|
219.36 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
TRANSCEND DASHCAM DRIVEPRO 250, ADVANCED (32GB) TS-DP250A-32G |
|
219.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
219.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vaizdo registratoriai |
| Prekės kodas | 7605578497110 |
| Ekrano dydis | 2.4" |
| Akselerometras | + |
| Filmavimo raiška | 1920 x 1080 |
| Matymo kampas | 140° |
| Naktinis režimas | wdr sensorius |
| Judesio detektorius | + |
| Ciklinis įrašymas | + |
| Mikrofonas | Įmontuotas mikrofonas |
| Kadrai per sekundę | 30 fps |
| Įrašymo laikmena | micro sd |
| Įrašymo laikmenos talpa | iki 128 gb |
| Vidinė atmintis | - |
| Palaikomi formatai | mp4 (h.264) |
| Wi-fi | + |
| Bluetooth | - |
| GPS | + |
| Jungties tipas | micro usb, usb 2.0 |
| Sąsaja | microusb (pakrovimui) |
| Matmenys | 70.2 x 63.1 x 34.5 mm |
| Svoris | 0.078kg |
| Baterijos tipas | li-polymer |
| Baterijos talpa | -mah |
| Maitinimo įtampa | 5 v |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | vaizdo registratorius, automobilinis įkroviklis, laikiklis, microsd atminties kortelė, naudojimo instrukcija |
| Kita | parkavimo (stovėjimo) režimas, ldws/fcws vairuotojo pagalbos sistemos, avarinio įrašo mygtukas |
| Rodyti daugiau | |












































