Transcend DrivePro 550 kaina
Transcend DrivePro 550 kaina
Vaizdo registratorius TRANSCEND TS-DP550B-64GLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
179.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 550AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.9 € |
|
204.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Transcend Dashcam DrivePro 550 + MicroSD 64GBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
205.51 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vaizdo registratorius Transcend's DrivePro 550, 64 GB talpa |
|
162.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
162.45 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Transcend VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCEND |
|
163.04 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCEND|TS-DP550B-64G |
|
165.99 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Transcend DrivePro 550B Full HD Wi-Fi Battery Black |
|
165.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
165.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCEND |
|
166.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
166.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Transcend DrivePro 550 Dual Lens, 1080p FHD, WiFi, App Control, 60FPS, GPS, Buil.. |
|
168.41 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
168.41 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
TRANSPORTO PRIEMONĖS ĮRAŠYMAS DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCENDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
172.79 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
172.79 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCEND TS-DP550B-64G | 76055.. |
|
173.90 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Transcend DrivePro 550 Dual 1080 Camera incl. 64GB microSDXC MLC |
|
174.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
174.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Vaizdo registratorius TRANSCEND TS-DP550B-64GLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
179.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TRANSPORTO PRIEMONĖS ĮRAŠYMAS DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCENDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
181.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
181.43 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 550/64GB TS-DP550B-64G TRANSCENDDaugiau |
|
183.67 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 550AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.9 € |
|
204.21 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vaizdo registratorius Transcend DrivePro 550AKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 227.9 € |
|
204.21 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Transcend Dashcam DrivePro 550 + MicroSD 64GBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
205.51 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
TRANSCEND DASHCAM DRIVEPRO 550A, PREMIUM (64GB) TS-DP550A-64G |
|
261.36 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
261.36 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 18:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vaizdo registratoriai |
| Prekės kodas | 0760557843757 |
| Ekrano dydis | 2.4" |
| Akselerometras | + |
| Filmavimo raiška | 1920 x 1080 |
| Matymo kampas | 150° |
| Naktinis režimas | + |
| Judesio detektorius | + |
| Ciklinis įrašymas | + |
| Mikrofonas | integruotas |
| Kadrai per sekundę | 30 fps |
| Įrašymo laikmena | micro sd |
| Įrašymo laikmenos talpa | iki 128 gb |
| Palaikomi formatai | .mp4 (h.264) |
| Wi-fi | + |
| Bluetooth | - |
| GPS | + |
| Jungties tipas | usb 2.0 |
| Matmenys | 9.56 x 4.05 x 6.59 cm |
| Svoris | 0.107kg |
| Baterijos tipas | li-polymer |
| Baterijos talpa | -mah |
| Maitinimo įtampa | 12/24v |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | registratorius, kroviklis, laikiklis, usb laidas |
| Kita | dvigubas objektyvas (priekinis + salono), ir led salono kamerai, gps sekimas ir wi‑fi vaizdų peržiūra |
| Rodyti daugiau | |












































