Transcend DrivePro 250 64GB kaina
Transcend DrivePro 250 64GB kaina
Transcend DrivePro 250 inkl. 64GB microSDHC TLC |
|
89.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
89.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Transcend DrivePro 250 Quad HD Wi-Fi Cigar lighter Black |
|
172.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
172.34 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Transcend VEHICLE RECORDER DRIVEPRO 250/64GB TS-DP250A-64G TRANSCEND |
|
190.36 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Transcend DrivePro 250 Juodas vaizdo registratorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 19.34 eur/mėn |
|
193.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Transcend DrivePro 250 inkl. 64GB microSDHC TLCNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
193.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
193.42 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Dashcam Transcend - DrivePro 250 - 64G |
|
194.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
194.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Transcend DrivePro 250 su 64GB Micro SDHC TLC kortele |
|
199.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
199.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Transcend DrivePro 250 inkl. 64GB microSDHC TLCIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
203.09 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
203.09 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Transcend DrivePro 250 Automobilinė Vaizdo Kamera 64GB su Siurbtuko Laikikliu Ju..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
217.09 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Transcend DrivePro 250, 1440p Wide Quad HD, WiFi, G-Sensor, App Control, Free Mi.. |
|
224.47 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
224.47 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 10:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TRANSCEND |
| Kategorija | Vaizdo registratoriai |
| Prekės kodas | 0760557862130 |
| Ekrano dydis | 2.4" |
| Filmavimo raiška | 1920 x 1080 |
| Matymo kampas | 140° |
| Naktinis rėžimas | wdr sensorius |
| Judesio detektorius | + |
| Ciklinis įrašymas | + |
| Įrašymo laikmena | micro sd |
| Įrašymo laikmenos talpa | iki 128 gb |
| Palaikomi formatai | mp4 (h.264) |
| Wi-fi | + |
| GPS | + |
| Jungties tipas | micro usb, usb 2.0 |
| Matmenys | 70.2 x 63.1 x 34.5 mm |
| Svoris | 0.078kg |
| Baterijos tipas | li-polymer |
| Rodyti daugiau | |



















































