Fotoaparatas Sony Alpha a6000 kaina
Fotoaparatas Sony Alpha a6000 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4905524974539 |
| Gamintojo kodas | ilce6000b.cec |
| Fotoaparato tipas | skaitmeniniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 24.3mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Maksimali raiška | 6000 x 4000 |
| Vaizdo ieškiklis | cmos |
| Jautrumas (ISO) | 25600 |
| Matmenys | 119.8 x 66.8 x 45.2 mm |
| Svoris | 0.70kg |
| Vaizdo proporcijos | 4:3, 3:2, 16:9 |
| Palaikomi formatai | jpeg |
| Filmavimas aukšta raiška | 1920 x 1080 |
| Išlaikymas | 1/14000 - 30 |
| Stabilizavimo sistema | - |
| Vaizdo jungtys | usb 2.0, hdmi d |
| USB | + |
| Jungties tipas | hdmi d, usb |
| Atminties tipas | sd, sdhc, sdxc, ms, ms pro, ms pro duo |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Baterijos modelis | np-fw50 |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas, adapteris |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau | |












































Roland
2019-09-30 14:19:14
Puiki vaizdo kokybė, lengva naudoti. Pagrindinis trūkumas yra akumuliatoriaus veikimo laikas, ypač naudojant timelapse. Taip pat nervina Sony papildomų paslaugų apmokestinimas (pvz., „Timelapse“) Norisi gauti visas funkcijas perkant vieną daiktą.