Sonos AMP kaina
Sonos AMP kaina
Garso stiprintuvas Sonos AMPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
699.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skaitmeninis stiprintuvas Sonos AMP, Juodas Prekė - AMPG1EU1BLKNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Garso stiprintuvas Sonos AMPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
699.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Garso stiprintuvas Sonos AMPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € |
|
699.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skaitmeninis stiprintuvas Sonos AMP, Juodas Prekė - AMPG1EU1BLKNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
699.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Sonos AMP AMPG1EU1BLKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769.0 € |
|
699.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sonos Amp, Black AMPG1EU1BLK |
|
799.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
799.00 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 22:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONOS |
| Kategorija | Stiprintuvai |
| Prekės kodas | 8717755775696 |
| Kolonėlių tipas | stiprintuvai ir resyveriai |
| Stiprinimas | digital amp |
| Juostų skaičius | 2.1 |
| Galia (RMS) | 250w |
| Nominali varža | 4 - 16Ω |
| Bluetooth | - |
| Matmenys | 217 x 217 x 64mm |
| Svoris | 2.1kg |
| Korpusas | plastikas |
| Palaikomos jungtys | 3.5 mm, rca, lan, wi-fi |
| Kita informacija | hdmi arc su cec, airplay 2, subwoofer išvestis (rca), 2 x ethernet (10/100), wi‑fi (802.11 b/g/n), garsiakalbių gnybtai (banano jungtys), valdymas sonos programėle |
| Rodyti daugiau | |






































