Šaldytuvas Snaigė RF27SM-P0002E kaina
Šaldytuvas Snaigė RF27SM-P0002E kaina
SNAIGĖ RF27SM-P0002E |
|
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 16:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104727733 |
| Gamintojo kodas | rf27sm-p0002e |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 197kwh |
| Bendra talpa | 218l |
| Šaldytuvo talpa | 160l |
| Šaldiklio talpa | 58l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 14val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 150cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 57kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |






































