Shure AONIC 215 kaina
Shure AONIC 215 kaina
Ausinės Shure AONIC 215 BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
107.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
107.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Ausinės Shure AONIC 215 BluePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
107.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
107.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Shure AONIC 215 white ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.32 eur/mėn |
|
113.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
113.21 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Shure AONIC 215 - į ausį įdedamos ausinės su vienu transduktoriumi ir 3,5 mm kab.. |
|
114.95 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Shure Aonic 215Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
115.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Shure AONIC 215 Active Noise Canceling In-Ear Headphones White |
|
157.54 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
157.54 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHURE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 042406599474 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | muzikos instrumentams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.27m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Kita informacija | sound isolating technologija (iki 37 db); nuimamas mmcx kabelis; saugus dėvėjimas per ausį |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 5.30g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant laido |
| Rodyti daugiau | |







































