Shure SE215 kaina
Shure SE215 kaina
Shure SE215-CL-EFSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Shure SE215Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
122.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Ausinės in-ear Shure SE215-CL-EDaugiau |
|
105.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
105.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Shure SE215 Pro Laisvų rankų įranga Vielinis Įkišamos į ausį Scena / studija Per.. |
|
109.66 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
109.66 €
3-4 d.d.
Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Shure SE215, Clear SE215-CL-EFS |
|
110.89 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
110.89 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Shure SE215 Pro laidinis ausines į ausį, scenos/studijos, skaidrios |
|
111.04 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Profesionalios į ausis įkišamos ausinės Shure SE215-CL-EFSDaugiau |
|
113.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
113.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Shure SE215-CL-EFS ausinės |
|
114.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
114.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Ausinės Shure SE215-CL-E ClearPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
114.13 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
114.13 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Shure SE215 Pro Headset Wired In-ear Stage/Studio Transparent |
|
114.96 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
114.96 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Shure SE215 Pro Headset Wired In-ear Stage/Studio TransparentDaugiau |
|
117.10 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Shure SE215 Pro Headset Wired In-ear Stage/Studio Transparent |
|
117.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
117.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Shure SE215-CL-EFSTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
119.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ausinės Shure SE215-CL-E ClearIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
119.84 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
119.84 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
„Shure SE215 Pro“ ausinės su laidine, į ausį dedamos scenos / studijos ausinės, ..Daugiau |
|
120.68 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Ausinės Shure SE215Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
122.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
„Shure SE215 Pro“ ausinės su laidine, į ausį dedamos scenai/studijai, skaidrios.. |
|
127.02 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Shure SE215 Pro Ausinės Laidinės In-ear Scenoje / Studijoje Neringos |
|
129.15 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Shure SE215 Pro In-ear Headphones, Black, Professional Use |
|
165.46 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
165.46 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 19:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHURE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 042406196970 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 1.62m |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, dėklas |
| Kita informacija | nuimamas kevlaro armuotas mmcx kabelis; garso izoliacija iki 37 db; formuojami laidai virš ausų; auksu padengtas l formos 3.5 mm kištukas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 30g |
| Rodyti daugiau | |




































































