Shure SRH840 kaina
Shure SRH840 kaina
Laidinės ausinės Shure SRH840 SRH840A-EFS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
135.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės ausinės Shure SRH840 SRH840A-EFS, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 147.9 € |
|
135.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Shure SRH840A ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.59 eur/mėn |
|
135.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
135.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Shure SRH840A-EFS ausinės |
|
139.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
139.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Shure SRH840 Wireless Black Closed Back Studio Headphones |
|
215.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
215.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 21:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHURE |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0042406552196 |
| Tipas | vaikiškos ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 6.3 mm, 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | 3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 25000hz |
| Varža (Ω) | 40Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | kabelis, dėklas, adapteris |
| Jautrumas (dB/mW) | 97 |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Rodyti daugiau | |


















































